Jdi na obsah Jdi na menu
 


Numerologie Emmy

28. 1. 2007

Numerologie podle datumu Emmčina narození: 15. dubna 1990


Číslo 1: Patří mezi jedince, kteří mají často problémy s vyjadřování svých citů, zvláště bolesti, hněvu, strachu či nejistoty slovy. Nerada nad sebou ztrácí kontrolu, a tak ani neřekne, jak dopálená či zraněná se cítí. Raději se opije do němoty než, abys otevřeně o všem dokázala hovořit. Její silnou stránkou je, že ať se děje co se děje, vždy zůstává především sama sebou. Nenechá se nikým a ničím ovlivnit, vždy jde svou vlastní cestou.


Číslo 4: Její Ideální představou o životě je linie a řád. Nemá ráda překvapení ať už jsou kladné či záporné. Neuspořádaný způsob života jí může přivodit až nemoc. Je zručná, ale chybí jí sebejistota, proto jí déle trvá, než si tuto svou vlastnost uvědomí. Ve vztazích k druhým je velice oddaná, ať už se jedná o přátele či partnery. V milování jsi vášnivá a vroucí, sexu nemá nikdy dost.


Číslo 5: Její cílevědomost jí občas může přelézt přes hlavu. Dokáže jít za svými cíli, aniž by se ohlídla, co zanechává za sebou či co včechno ztrácí. Na druhou stranu je schopna dokázat cokoliv i v oblastech druhým prospěšným. Navíc má obrovskou vůli vylízat se z každé nemoci či obdobného neduhu. Pohodu a klid v duši nalezne hlavně v přírodě, cítí se zde svobodně a neomezeně.


Číslo 9: Devítka v jejím datu narození znamená, že má obrovské předpoklady k porozumění druhých lidí. Snaží se pochopit svět a nalézt všeobecnou rovnováhu. Možnost svobodného rozhodnutí, uplatňování pravdy a lásky jsou pro ni základními rysy harmonie světa, bez nichž se nedá žít.


Prázdné číslo 2: Měla by se naučit se spoléhat na svou intuici, pozorněji naslouchat svému svědomí a nikdy neopomenout na zdravý selský rozum. Má potřebu spíše ospravedlňovat své jednání, než se učit z vlastních chyb. Neměla by zapomenout, že každá věc má svůj rub a líc, a tudíž neopomíjet pohled z druhé strany. Má totiž sklon vidět vše pouze ze svého hlediska.


Prázdné číslo 3: Jen ztěží si dokáže představit abstraktní pojmy. Nebo-li je např. neschopná orientace či si nedokáže poradit s jednoduchým a logickým mechanismem. Pokud se potřebuje na něco soustředit, nesnese sebemenší rozptýlení - potřebuje naprostý klid.


Prázdné číslo 6: Nerozumí si přespříliš s jedním z rodičů a mnohdy se stává, že s ním nedokáže navázat kontakt nikdy. Činí jí problémy zapamatovat si jednotlivosti, tudíž se často neobejde bez svého elektronického diáře či blízkého člověka, který by jí vše připomínal.


Prázdné číslo 7: Chybí jí odhodlání pustit se do něčeho neznámého, prosadit se a nebo promluvit na veřejnosti. Přesto neumí být osamělá a vyhledává velkou společnost lidí.


Prázdné číslo 8: Je velice nerozvážná. Musí se naučit neskákat do všeho hned po hlavě, ale s rozmyslem. Její smysl pro humor je obrovský, ale jen do té doby než pocítí, že žert je namířen právě proti její osobě. Upřímnost a bezelstnost patří mezi její přednosti.


Rovina 1-5-9: Rovina Odhodlání - Představuje velkou skupinu lidí, kteří jsou velice houževnatí a vrozeně podnikaví. Občas dokáže být velice tvrdohlavá a když si něco vezme do hlavy, nic jí nezastaví, dokud toho nedosáhne. Její analytické myšlení jí může být oporou ve svém zaměstnání. V lásce je velice vytrvalá, ale vzhledem k tomu, že je často zahleděná sama do sebe, nebývá příliš citlivá a přizpůsobivá.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář